Od dziecka uwielbiałam malować, rysować i wykonywać wszelakie artystyczne prace. Jednak nie sądziłam, że uda mi się mieć pracę, w której będę mogła wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i realizować pasje! Marzenia się spełniają, naprawdę!

Studiuję na kierunku Projektowanie ubioru na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Jest to mój drugi kierunek studiów, pierwszy wybrałam z rozsądku i asekuracyjnie, ale jednak zwyciężyło serce i walka o marzenia. Było to zdecydowanie najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć.

Zaczynałam początkowo w swoim małym mieszkaniu, nie miałam wtedy kolekcji tylko wszystkie suknie były szyte na podstawie projektów indywidualnych. Malowałam, pokazywałam materiały i w ten sposób wspólnie z Panną Młodą uzgadniałyśmy jak suknia ma wyglądać.

Dlatego nadal mam ogromny sentyment do projektów indywidualnych, bo od tego wszystko się zaczęło. Coraz więcej dziewczyn się odzywało pomimo, że nie miałam pięknego salonu w centrum miasta.

 

W związku z tym podjęłam decyzję, że zaryzykuję, uszyję kolekcję, wynajmę lokal i tak się stało 🙂

Od stycznia 2018 jestem na Wilczej i zapraszam Was serdecznie do Atelier.

Wiem, że jestem we właściwym miejscu i odnalazłam swoją drogę. Pragę tworzyć dla Was małe dzieła sztuki i dzięki temu spełniać Wasze marzenia o idealnej sukni ślubnej.

Zapraszam Cię do mojego świata, świata sukienek!

Zobaczysz różnorodność form, fasonów, a przede wszystkim oryginalność. Uwielbiam nietypowe rozwiązania. Pragę, aby moje Panny Młode czuły się wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Każda z Was jest inna i ma również inne oczekiwania. Zawsze służę pomocą i szczerym podejściem, aby dobrać idealną suknię dla Ciebie, jak również odpowiednią do Twojej figury. Suknia to nie tylko kawałek materiału. Musi ona odzwierciedlać Twoją osobowość. Pamiętaj, w sukni musisz czuć się komfortowo i przede wszystkim w 100% sobą, a wtedy na pewno zachwycisz wszystkich.